Subwoofer Yamaha NS-SW300
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Yamaha NS-SW300
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:bass reflex
Moc:250 W
Pasmo przenoszenia:20 – 160 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NS-SW300
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha NS-SW300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha NS-SW300 Piano | 1 838 zł |
Yamaha NS-SW300 Piano biały fortepianowy | 1 981 zł |
Yamaha NS-SW300 Piano czarny fortepianowy | 1 654 zł |
Yamaha NS-SW300 czarny | 2 399 zł |
Yamaha RX-A2A (czarny) + NS-555 (czarny) + NS-C444 (czarny) + NS-333 (czar | 11 126 zł |
Yamaha RX-A2A + NS-555 + NS-C444 + NS-333 + NS-SW300 | 11 126 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości subwoofera Yamaha NS-SW300:
- Automatyczne wyłączanie
- Zaawansowana technologia Yamaha Active Servo - wzmocnione basy i wzmocnienie SPL
- Funkcja B.A.S.S. - wybór trybu dźwięku w zależności od źródła sygnału (film, muzyka)
- Ekranowanie magnetyczne
- Pobór mocy - 80 W (0,3 W w trybie czuwania)
PolecamyPorównaj w tabeli →