Subwoofer HECO Aurora Sub 30A
Zdjęcia 6 |
HECO Aurora Sub 30A
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:bass reflex
Moc:125 W
Pasmo przenoszenia:20 – 150 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Aurora Sub 30A
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HECO Aurora Sub 30A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Heco Aurora Sub 30A Aktywny 125W Biały | 2 299 zł |
Heco Aurora Sub 30A - Subwoofer aktywny Ebony Black ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RA | 2 839 zł |
Heco Aurora Sub 30A Aktywny 125W Czarny | 2 169 zł |
Heco Aurora Sub 30A - Subwoofer aktywny Ivory White ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RA | 2 299 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości subwoofera HECO Aurora Sub 30A:
- Zdejmowana kratka
PolecamyPorównaj w tabeli →