Subwoofer Sony SA-SW3
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Sony SA-SW3
2022 rokbezprzewodowy
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:bass reflex
Moc:200 W
Tylko połączenie bezprzewodowe. Kompatybilny z listwami dźwiękowymi HT-A7000 i HT-A5000.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SA-SW3
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SA-SW3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SONY Subwoofer bezprzewodowy SONY SA-SW3 Czarny | 2 199 zł |
Subwoofer SONY SA-SW3 Czarny SASW3.CEL | 2 199 zł |
Kolumna Sony Sony SA-SW3 Wireless 200W Subwoofer for HT-A9/A7000 | 1 977 zł |
Sony SA-SW3 Aktywny Bezprzewodowy Czarny do soundbar Sony HT-A7000, HT-A50 | 2 199 zł |
Sony SA-SW3 Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 2 199 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →