Soundbar Samsung HW-Q600B
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Samsung HW-Q600B |
|
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q600B
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG HW-Q600B - Dolby Atmos/DTSX Q- Symphony Gen II 321 Kanał Inteligen | 1 555 zł |
Soundbar Samsung HW-Q600B/EN (GKSSA1SOU0077) | 1 299 zł |
Samsung HW-Q600B - sound bar system - wireless | 1 140 zł |
Soundbar Samsung Hw-Q600B 3.1.2 360W Bluetooth | 1 195 zł |
Samsung HW-Q600B HF-HC-SAM-278 | 1 199 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →