Soundbar Samsung HW-C400
Wideo 13Zdjęcia 17 |
Samsung HW-C400 |
|
Wbudowany głośnik niskotonowy. Rozszerzenie dźwięku przestrzennego. Wzmacniacz głosu.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-C400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Soundbar HW-C400/ZF wbudowany subwoofer głośnikowy SSSE połączenie | 455 zł |
Samsung C400 Essential B-series 2023 40w Soundbar Czarny HW-C400/ZF | 553 zł |
SAMSUNG Sound Bar HW-C400/EN S9124229 | 927 zł |
Wideo recenzje
Technologia NFC (Near-Field Communication) do odtwarzania dźwięku z urządzenia mobilnego. Podłączenie do telewizora za pomocą Bluetooth Surround Sound Expansion rozszerza dźwięk w górę i dookoła, tworząc szerszy optymalny obszar odsłuchu dźwięku przestrzennego. Połącz się z telewizorem przez Bluetooth. Jeden zdalny telewizor Samsung do sterowania telewizorem i kluczowymi funkcjami listwy dźwiękowej, takimi jak zasilanie, głośność, a nawet efekty dźwiękowe.
PolecamyPorównaj w tabeli →