Саундбар Samsung HW-Q930C
Відео 1Фото 18 |
Samsung HW-Q930C |
|
У комплектацію входить проєктор (140 Вт), сабвуфер (160 Вт) та тилові колонки (2х120 Вт). Функція Spotify Connect дозволяє вибирати музику в програмі Spotify.
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-Q930C
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung HW-Q930C/ZF System Głośnikowy Czarny | 3 414 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q930C/EN Czarny | 3 999 zł |
Samsung HW-Q930C - sound bar system - for home theatre - wireless | 3 099 zł |
Samsung HW-Q930C Czarny | 2 780 zł |
Samsung Samsung Soundbar Q-seria HW-Q930C HW-Q930C/EN | 3 299 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →