Саундбар Samsung HW-C450
Відео 15Фото 22 |
Samsung HW-C450 |
|
Адаптивний звук Lite. Ігровий режим. Поліпшення голосу Voice Enhance. Підключення до телевізора через Bluetooth. Посилення басів.
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-C450
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung HW-C450/ZF soundbar | 658 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-C450/EN Czarny | 819 zł |
Samsung HW-C450 HF-HC-SAM-313 | 699 zł |
SOUNDBAR KINO DOMOWE SAMUSNG CZARNY BLUETOOTH USB BASSBOOST HW-C450/EN | 562 zł |
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (Nowość 2023) | 736 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Пульт до телевізора One Remote Samsung для керування телевізором та ключовими функціями саундбару, такими як живлення, гучність та навіть звукові ефекти.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →