Саундбар Samsung HW-Q700C
Відео 5Фото 20 |
Samsung HW-Q700C |
|
Технологія Q-Symphony. Адаптивний звук. Технологія Samsung Acoustic Beam генерує звук над головою, забезпечуючи справжній 3.1.2-канальний звук для любителів кіно та ігор. Підтримка Spotify Connect, Tidal Connect.
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-Q700C
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Sound Bar HW-Q700C/ZF - Bezprzewodowy Dolby Atmos Q-Symphony Gen I | 1 863 zł |
Soundbar Samsung HW-Q700C/EN | 1 498 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q700C/EN Czarny | 2 159 zł |
Samsung HW-Q700C Czarny | 1 425 zł |
Samsung Samsung Soundbar Q-seria HW-Q700C HW-Q700C/EN | 2 159 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Звук одним дотиком працює через Bluetooth і сумісний із мобільними пристроями Samsung з Android 8.1 і вище: достатньо при відтворенні музики доторкнутися телефоном до саундбару.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →