Soundbar Samsung HW-Q700C
Wideo 5Zdjęcia 20 |
Samsung HW-Q700C |
|
Technologia Q Symphony. dźwięk adaptacyjny. Technologia Samsung Acoustic Beam generuje dźwięk nad głową, zapewniając prawdziwy dźwięk 3.1.2-kanałowy dla miłośników filmów i gier. Obsługa Spotify Connect, Tidal Connect.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q700C
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Sound Bar HW-Q700C/ZF - Bezprzewodowy Dolby Atmos Q-Symphony Gen I | 1 863 zł |
Soundbar Samsung HW-Q700C/EN | 1 498 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q700C/EN Czarny | 2 159 zł |
Samsung HW-Q700C Czarny | 1 425 zł |
Samsung Samsung Soundbar Q-seria HW-Q700C HW-Q700C/EN | 2 159 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Dźwięk za jednym dotknięciem działa przez Bluetooth i jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym: wystarczy dotknąć soundbara telefonem podczas odtwarzania muzyki.
PolecamyPorównaj w tabeli →