Soundbar Samsung HW-C450
Wideo 15Zdjęcia 22 |
Samsung HW-C450 |
|
Adaptacyjny dźwięk Lite. Tryb gry. Wzmacniacz głosu. Połącz się z telewizorem przez Bluetooth. Podbicie basów.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-C450
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung HW-C450/ZF soundbar | 658 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-C450/EN Czarny | 819 zł |
Samsung HW-C450 HF-HC-SAM-313 | 699 zł |
SOUNDBAR KINO DOMOWE SAMUSNG CZARNY BLUETOOTH USB BASSBOOST HW-C450/EN | 562 zł |
Soundbar Samsung SAMSUNG HW-C450/EN (Nowość 2023) | 736 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Pilot do telewizora Samsung One Remote umożliwia sterowanie telewizorem i kluczowymi funkcjami listwy dźwiękowej, takimi jak zasilanie, głośność, a nawet efekty dźwiękowe.
PolecamyPorównaj w tabeli →