Soundbar Samsung HW-Q930C
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Samsung HW-Q930C |
|
W zestawie projektor (140 W), subwoofer (160 W) i głośniki tylne (2x120 W). Spotify Connect umożliwia wybór muzyki z aplikacji Spotify.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q930C
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung HW-Q930C/ZF System Głośnikowy Czarny | 3 068 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q930C/EN Czarny | 3 299 zł |
Samsung HW-Q930C - sound bar system - for home theatre - wireless | 3 099 zł |
Samsung Samsung Soundbar Q-seria HW-Q930C HW-Q930C/EN | 3 299 zł |
Samsung HW-Q930C HF-HC-SAM-308 | 3 239 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →