Soundbar Samsung HW-Q990C
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Samsung HW-Q990C |
|
W skład pakietu wchodzi projektor (210 W), subwoofer (200 W) i głośniki tylne (2x123 W). Spotify Connect umożliwia wybór muzyki z aplikacji Spotify.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q990C
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q990C/EN Czarny | 4 829 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-Q990C EN Czarny | 4 829 zł |
Soundbar Samsung HW-Q990C | 4 523 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-Q990C 11.1.4 Dolby Atmos | 5 057 zł |
Samsung HW-Q990C 11.1.4 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos DTS X | 4 829 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →