Soundbar Samsung HW-Q60B
Wideo 11Zdjęcia 16 |
Samsung HW-Q60B |
|
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q60B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Sams Q HW-Q60B/EN Głośniki Soundbar Czarny | 1 151 zł |
Soundbar Samsung Q60B 3.1 340W Bluetooth Hdr10+ | 999 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-Q60B EN Czarny | 1 000 zł |
Soundbar Samsung HW-Q60B 3.1 340W Bluetooth Dolby Atmos DTS | 777 zł |
Soundbar Samsung HW-Q60B/EN | 899 zł |
Soundbar Samsung Q60B 3.1 340W Bluetooth Hdr10+ | 1 099 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →