Саундбар Samsung HW-Q800C
Відео 16Фото 21 |
Samsung HW-Q800C |
|
Технологія Q-Symphony. Адаптивний звук. Підтримка Spotify Connect, Tidal Connect.
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-Q800C
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Q-Symphony HW-Q800C/ZF Soundbar Czarny 11107 x 12 x 604 cm | 2 295 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q800C/EN Czarny | 2 479 zł |
Samsung HW-Q800C - sound bar system - for home theatre - wireless | 2 291 zł |
Samsung HW-Q800C Czarny | 2 088 zł |
Samsung Samsung Soundbar Q-seria HW-Q800C HW-Q800C/EN | 2 479 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Звук одним дотиком працює через Bluetooth і сумісний із мобільними пристроями Samsung з Android 8.1 і вище: достатньо при відтворенні музики доторкнутися телефоном до саундбару.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →