Soundbar Samsung HW-Q800C
Wideo 16Zdjęcia 21 |
Samsung HW-Q800C |
|
Technologia Q Symphony. dźwięk adaptacyjny. Obsługa Spotify Connect, Tidal Connect.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q800C
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Q-Symphony HW-Q800C/ZF Soundbar Czarny 11107 x 12 x 604 cm | 2 294 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q800C/EN Czarny | 2 499 zł |
Samsung HW-Q800C - sound bar system - for home theatre - wireless | 2 291 zł |
Samsung HW-Q800C Czarny | 2 089 zł |
Samsung Samsung Soundbar Q-seria HW-Q800C HW-Q800C/EN | 2 499 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Dźwięk za jednym dotknięciem działa przez Bluetooth i jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym: wystarczy dotknąć soundbara telefonem podczas odtwarzania muzyki.
PolecamyPorównaj w tabeli →