Soundbar Razer Leviathan V2 (RZ05-03920100-R3G1)
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Razer Leviathan V2 |
|
Technologia dźwięku przestrzennego THX® Spatial Audio 7.1.
18 konfigurowalnych stref oświetlenia Razer Chroma™ RGB.
Sterowanie za pomocą aplikacji Razer Audio, Razer Chroma RGB i Razer Synapse.
Zestaw wymiennych nóżek do regulacji wysokości i nachylenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Leviathan V2
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Leviathan V2 - soundbar do gier PC z subwooferem Multi-driver PC Sou | 1 001 zł |
Głośniki komputerowe Razer Leviathan V2 GL-20-RAZ-004 | 1 189 zł |
Razer Leviathan V2 - PC Gaming Soundbar with Subwoofer - Multi-driver PC S | 1 217 zł |
Głośniki komputerowe Razer Leviathan V2 (RZ05-03920100-R3G1) | 1 090 zł |
Soundbar Razer Leviathan V2 7.1 Chroma Subwoofer | 1 091 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości soundbaru Razer Leviathan V2:
- Głośniki pełnozakresowe: 2 szt
- Grzejniki pasywne: 2 szt
- Tweety: 2 szt.
- Wejście audio: USB
- Bluetooth 5.2 z minimalnym opóźnieniem 60 ms.
PolecamyPorównaj w tabeli →