Сабвуфер Klipsch SPL-100 (1065964)
Відео 9Фото 8 |
Klipsch SPL-100
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:27 – 125 Гц
Всі характеристики
Характеристики SPL-100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch SPL-100
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klipsch SPL-100 CE czarny | 1 898 zł |
Klipsch SPL-100 CE (SPL100CE) – Subwoofer aktywny 10" ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O | 1 898 zł |
Klipsch SPL-100 | 2 499 zł |
Subwoofer KLIPSCH SPL-100 Czarny | Bezpłatny transport | 1 898 zł |
KLIPSCH REFERENCE SPL-100 CE Subwoofer aktywny | 2 499 zł |
Subwoofer KLIPSCH SPL-100 Czarny | Bezpłatny transport | 1 898 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →