Soundbar Samsung HW-S61B
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Samsung HW-S61B |
|
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-S61B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG SOUNDBAR HW-S61B/EN | 1 898 zł |
Soundbar Samsung HW-S61B/EN | 1 058 zł |
Samsung HW-S61B, 5.0, white | 1 398 zł |
Samsung Soundbar HW-S61B - Bezprzewodowy Dolby Atmos Q-Symphony Gen II Wbu | 1 354 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →