Soundbar Sharp HT-SBW460
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Sharp HT-SBW460 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp HT-SBW460
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp Ht-Sbw460 HT-SBW460 Głośnik Czarny 95 x 11 x 7 cm | 1 099 zł |
SHARP Soundbar SHARP HT-SBW460 Czarny | 1 099 zł |
Soundbar SHARP HT-SBW460 Czarny | 1 099 zł |
Sharp HT-SBW460 3.1 Bluetooth Dolby Atmos | 1 099 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →