Soundbar Sharp HT-SB100
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Sharp HT-SB100 2022 rokТВ 40" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp HT-SB100
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHARP HT-SB100 20 Soundbar 75 W z dźwiękiem stereo HDMI Bluetooth USB mode | 259 zł |
SHARP Soundbar SHARP HT-SB100 Czarny | 269 zł |
Soundbar SHARP HT-SB100 Czarny | 259 zł |
Sharp HT-SB100 2.0 Bluetooth | 259 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →