Саундбар Sharp HT-SBW460
Відео 5Фото 7 |
Sharp HT-SBW460 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp HT-SBW460
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sharp Ht-Sbw460 HT-SBW460 Głośnik Czarny 95 x 11 x 7 cm | 1 099 zł |
SHARP Soundbar SHARP HT-SBW460 Czarny | 1 099 zł |
Soundbar SHARP HT-SBW460 Czarny | 1 099 zł |
Sharp HT-SBW460 3.1 Bluetooth Dolby Atmos | 1 099 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →