Телевізор Panasonic TX-32MS480E 32 "
Фото 7 |
Panasonic TX-32MS480E 32 "
24 "32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Panasonic TX-32MS480E 32 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic TX-32MS480E 2023 Telewizor LED HD 32 Cal High Dynamic Range HDR | 1 963 zł |
Panasonic TX-32MS480 telewizor Android TV LED HD 32" (DVB-T2/HEVC, Google | 1 459 zł |
Panasonic TX-32MS480E - 80cm | 1 458 zł |
Модификації Panasonic TX-32MS480E
Ціни на Panasonic TX-32MS480E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-24MS480E 24 " | від 1 266 zł | 5 пропозицій | ||
Panasonic TX-32MS480E 32 " | від 1 458 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →