Телевізор Toshiba 43QV2363DG 43 "
Фото 6 |
Закрити
Шапка
Toshiba 43QV2363DG 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості, покращення чорного
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Toshiba 43QV2363DG 43 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QV2363DG TVTOS43LQV2363043QV2363DG
VIDAA
VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość ob... щеsługi produktu.
QLED
Poznaj nowy telewizor Toshiba QLED. Ciesz się wysoką, realistyczną jakością obrazu i dłuższą żywotnością telewizora przy maksymalnej wydajności. Telewizor QLED zapewnia bardziej nasycone i dokładniejsze kolory.
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 799 zł |
Telewizor Toshiba 43QV2363DG 43" DLED UHD VidaaTelewizor Toshiba 43QV2363DG 43" DLED UHD Vidaa Dolby Vision HDR Telewizor Toshiba 43QV2363DG 43" DLED UHD Vidaa to przełom w... щеdziedzinie telewizorów, gwarantujący najlepszą jakość obrazu i dźwięku. Wyposażony jest w ekran o przekątnej 43" i standardzie rozdzielczości 4K UHD, które oddaje obraz w najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu technologii Wide Color Gamut, HDR i Dolby Vision HDR. Telewizor posiada technologię poprawy obrazu TRU Resolution, która zapewnia perfekcyjną ostrość i klarowność obrazu. Za komfort użytkowania odpowiada system operacyjny VIDAA U6.0. Wbudowane głośniki o mocy 16W, wspomagane technologią Dolby Audio, dostarczają niesamowite wrażenia dźwiękowe. Dodatkowym atutem telewizora Toshiba 43QV2363DG jest funkcja Smart TV, która umożliwia korzystanie z wielu aplikacji i serwisów internetowych bezpośrednio na ekranie telewizora. Telewizor jest również przyjazny dla graczy. Tryb Gaming zapewnia płynne i szybkie działanie gier, a technologia skalowania TRU zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od źródła sygnału. To urządzenie, które z całą pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, zarówno pod względem jakości obrazu, jak i funkcjonalności Maxelektro.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Toshiba 43QV2363DG 43" QLED 4K VIDAA HDMI 2.1 DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Rakuten TV, Canal Plus Online;Aplikacj OleOle.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QV2363DG TVTOS43LQV2363043QV2363DG
VIDAA
QLED
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 799 zł |
Toshiba Telewizor QLED 43 cale 43QV2363DG 12239943QV2363DG
VIDAA
QLED
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 799 zł |
Telewizor Toshiba 43QV2363DG QLED 43'' 4K Ultra HD VIDAA | 1 688 zł |
Toshiba 43QV2363DG 43" QLED 4K VIDAA HDMI 2.1 DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Rakuten TV, Canal Plus Online;Aplikacj RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 699 zł |
Модификації Toshiba 43QV2363DG
Ціни на Toshiba 43QV2363DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43QV2363DG 43 " | від 1 688 zł | 8 пропозицій | ||
Toshiba 50QV2363DG 50 " | від 1 899 zł | 3 пропозиції | ||
Toshiba 55QV2363DG 55 " | від 1 898 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 899 zł
50 ", 4K, ідс 2000 к/с, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Smart TV, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 4 119 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 459 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 537 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 1 018 zł
32 ", Full HD, 60 Гц, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 849 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 399 zł
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 3 804 zł
55 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI