Телевізор Toshiba 43UA2363DG 43 "
Фото 7 |
Toshiba 43UA2363DG 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 2200 к/с
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Toshiba 43UA2363DG 43 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba Telewizor LED 43 cale 43UA2363DG TVTOS43LUA23630 | 1 499 zł |
Telewizor LED Toshiba 43UA2363DG 43 cale 4K UHD | 1 329 zł |
TOSHIBA 43UA2363DG UHD Android TV | 1 499 zł |
Toshiba Telewizor LED 43 cale 43UA2363DG 114077 | 1 499 zł |
Telewizor Toshiba 43UA2363DG LED 43'' 4K Ultra HD Android | 1 494 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Toshiba 43UA2363DG
Ціни на Toshiba 43UA2363DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43UA2363DG 43 " | від 1 329 zł | 10 пропозицій | ||
Toshiba 50UA2363DG 50 " | від 1 579 zł | 10 пропозицій | ||
Toshiba 55UA2363DG 55 " | від 1 899 zł | 6 пропозицій | ||
Toshiba 65UA2363DG 65 " | від 2 599 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →