Телевізор Toshiba 43QA7D63DG 43 "
Фото 4 |
Toshiba 43QA7D63DG 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 2600 к/с, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Toshiba 43QA7D63DG 43 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor QLED Toshiba 43QA7D63DG 43 cale 4K UHD | 1 799 zł |
Toshiba 43QA7D63DG 43" QLED Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X 60Hz | 1 799 zł |
Telewizor Toshiba 43QA7D63DG 43" QLED 4K UHD Android TV Darmowa dostawa od | 1 799 zł |
Модификації Toshiba 43QA7D63DG
Ціни на Toshiba 43QA7D63DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43QA7D63DG 43 " | від 1 799 zł | 4 пропозиції | ||
Toshiba 50QA7D63DG 50 " | від 2 099 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba 55QA7D63DG 55 " | від 2 139 zł | 6 пропозицій | ||
Toshiba 65QA7D63DG 65 " | від 2 799 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →