Телевізор Toshiba 32WL1C63DG 32 "
Фото 6 |
Toshiba 32WL1C63DG 32 "
2021 рік
Екран:32 ", 1280x720 пікс, 50 Гц, ідс 300 к/с
Мультимедіа:T2-тюнер, без Smart TV
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Toshiba 32WL1C63DG 32 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba 32WL1C63DG TV-LCD-TOS-0077Toshiba 32WL1C63DG - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach K... щеomputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 699 zł |
Telewizor Toshiba 32WL1C63DG LED 32'' HD Ready | 748 zł |
Toshiba 32WL1C63DG 32" LED HD Ready 60Hz DVB-T2Cyfrowe wyjście koaksjalne:tak; OleOle.plПоскаржитись | 599 zł |
Telewizor Led 32 Toshiba 32Wl1C63Dg Hd Dvb-T2 | 599 zł |
Toshiba 32WL1C63DG 32" LED HD Ready 60Hz DVB-T2Cyfrowe wyjście koaksjalne:tak; RTV Euro AGDПоскаржитись | 648 zł |
Telewizor Led 32 Toshiba 32Wl1C63Dg Hd Dvb-T2 | 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 750 zł
24 ", 50 Гц, ідс 500 к/с, Direct LED, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 779 zł
32 ", 50 Гц, ідс 400 к/с, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, T2-тюнер
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер