Телевізор Panasonic TX-55MZ2000B 55 "
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Panasonic TX-55MZ2000B 55 "
55 "77 "
2022 рік4K120 Гцголосове управліннясабвуферChromecast≥ 4 HDMI≥ 2 CI слотиOLEDHDR10+Dolby Visionбагато динаміків
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Panasonic TX-55MZ2000B 55 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic TX-55MZ2000 telewizor OLED Smart TV 4K HDR 55" (DVB-T2/HEVC, proOLED TV TX-55MZ2000E Najwyższej klasy obraz i dźwięk zapewniają niezrównane, realistyczne wrażenia Wkrocz do akcji z naszym s... щеztandarowym telewizorem OLED z serii MZ2000. Zaawansowana technologia panelu, ulepszone głośniki matrycowe dostrojone przez firmę Technics oraz połączenie HDMI 2.1 o niskim opóźnieniu i dużej szybkości reakcji przekształcają każdy film, wydarzenie i grę w doświadczenie o wysokim poziomie realizmu. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. * Zdjęcie przedstawia model TX-65MZ2000. Funkcje Zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niż oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez profesjonalnych filmowców telewizory 4K OLED zapewniają zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Technologia nowej generacji dla niezrównanej jasności Pragnienie osiągnięcia najlepszych parametrów zaowocowało powstaniem nowego panelu Master OLED Ultimate. Konfiguracja panelu nowej generacji łączy w sobie matrycę mikrosoczewek dla lepszej jasności, zoptymalizowane zarządzanie ciepłem i oryginalny obwód zasilania. Osiągnęliśmy jeszcze wyższą jakość obrazu dzięki zaawansowanemu procesorowi HCX Pro AI, który zapewnia najlepsze jak dotąd odwzorowanie kolorów. Ciesz się dookólną emisją dźwięku 360° Soundscape Pro Unikatowy, zintegrowany system audio 360゚ Soundscape Pro przenosi widza z fotela w samo centrum akcji. Dostrojone przez firmę Technics wbudowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, zapewniając realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Nowy układ głośników zapewnia dokładny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej unikatowej funkcji formowania wiązki. Te małe głośniki umożliwiają sterowanie dokładnym określaniem źródła dźwięku oraz tworzenie stref różnych poziomów dźwięku. Użytkownicy mają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy minimalnym potencjalnym rozpraszaniu innych osób. Funkcja Auto AI zapewniająca zawsze optymalny obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — telewizor MZ2000 inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując parametry obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Szeroka zgodność z formatami HDR Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (szeroki zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału. Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenac... Офіційний партнер Panasonic Sklep.Panasonic.plПоскаржитись | 11 977 zł |
Panasonic Master OLED Ultimate TX-55MZ2000E 55" OLED 4K 120Hz Smart TV DolWidżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp OleOle.plПоскаржитись | 11 977 zł |
Telewizor PANASONIC TX-55MZ2000E 55" OLED 4K 100Hz Dolby Vision Dolby AtmoTelewizor PANASONIC TX55MZ2000E zaprasza do akcji z telewizorem OLED o rozdzielczości 4K. Zaawansowana technologia panelu, ul... щеepszone głośniki matrycowe dostrojone przez firmę Technics oraz połączenie HDMI 2.1 o niskim opóźnieniu i dużej szybkości reakcji przekształcają każdy film, wydarzenie i grę w doświadczenie o wysokim poziomie realizmu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 11 977 zł |
Panasonic Master OLED Ultimate TX-55MZ2000E 55" OLED 4K 120Hz Smart TV DolAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp RTV Euro AGDПоскаржитись | 13 999 zł |
Panasonic TX-55MZ2000 telewizor OLED Smart TV 4K HDR 55" (DVB-T2/HEVC, pro | 11 977 zł |
Модификації Panasonic TX-55MZ2000B
Ціни на Panasonic TX-55MZ2000B |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-55MZ2000B 55 " | від 11 977 zł | 5 пропозицій | ||
Panasonic TX-77MZ2000B 77 " | від 21 999 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 995 zł
55 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI, ≥ 2 CI слоти
від 10 000 zł
55 ", 4K, 120 Гц, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 163 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 659 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 515 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 2 325 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 4 514 zł
55 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 3 999 zł
65 ", 4K, 120 Гц, QLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, ≥ 4 HDMI
від 1 877 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт