Telewizor Panasonic TX-55MZ2000B 55 "
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Panasonic TX-55MZ2000B 55 "
55 "77 "
2022 rok4K120 Hzsterowanie głosowesubwooferChromecast≥ 4 HDMI≥ 2 sloty CIOLEDHDR10+Dolby Visionduża liczba głośników
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-55MZ2000B 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic TX-55MZ2000 telewizor OLED Smart TV 4K HDR 55" (DVB-T2/HEVC, proOLED TV TX-55MZ2000E Najwyższej klasy obraz i dźwięk zapewniają niezrównane, realistyczne wrażenia Wkrocz do akcji z naszym s... więcejztandarowym telewizorem OLED z serii MZ2000. Zaawansowana technologia panelu, ulepszone głośniki matrycowe dostrojone przez firmę Technics oraz połączenie HDMI 2.1 o niskim opóźnieniu i dużej szybkości reakcji przekształcają każdy film, wydarzenie i grę w doświadczenie o wysokim poziomie realizmu. * Wygląd, funkcje i dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. * Zdjęcie przedstawia model TX-65MZ2000. Funkcje Zobacz wszystko. Poczuj wszystko. Właśnie tutaj. Właśnie teraz. To, co zwykłe, staje się magią rodem z kina. To dużo więcej niż oglądanie programu telewizyjnego. Daj się oczarować. Tylko opracowane przez profesjonalnych filmowców telewizory 4K OLED zapewniają zachwycający obraz, który dosłownie zapiera dech w piersiach. Dzięki zastosowaniu dźwięku przestrzennego 3D przekaz działa na wszystkie zmysły, a Ty masz wrażenie, że jesteś w samym środku akcji. Wszystkie nasze technologie mają za zadanie poruszyć i zainspirować widzów, aby to, co zwykłe, nabrało kinowego charakteru. Technologia nowej generacji dla niezrównanej jasności Pragnienie osiągnięcia najlepszych parametrów zaowocowało powstaniem nowego panelu Master OLED Ultimate. Konfiguracja panelu nowej generacji łączy w sobie matrycę mikrosoczewek dla lepszej jasności, zoptymalizowane zarządzanie ciepłem i oryginalny obwód zasilania. Osiągnęliśmy jeszcze wyższą jakość obrazu dzięki zaawansowanemu procesorowi HCX Pro AI, który zapewnia najlepsze jak dotąd odwzorowanie kolorów. Ciesz się dookólną emisją dźwięku 360° Soundscape Pro Unikatowy, zintegrowany system audio 360゚ Soundscape Pro przenosi widza z fotela w samo centrum akcji. Dostrojone przez firmę Technics wbudowane głośniki skierowane do góry i w bok obsługują standard Dolby Atmos®, zapewniając realistyczne wrażenia filmowe. System głośników matrycowych Nowy układ głośników zapewnia dokładny dźwięk i pozwala użytkownikom na korzystanie z naszej unikatowej funkcji formowania wiązki. Te małe głośniki umożliwiają sterowanie dokładnym określaniem źródła dźwięku oraz tworzenie stref różnych poziomów dźwięku. Użytkownicy mają zapewniony dźwięk o wyższej precyzji przy minimalnym potencjalnym rozpraszaniu innych osób. Funkcja Auto AI zapewniająca zawsze optymalny obraz i dźwięk Funkcja Auto AI — telewizor MZ2000 inteligentnie analizuje dostarczany sygnał, nieustannie dostosowując parametry obrazu i dźwięku. Funkcja Auto AI dostosowuje scenę do programów sportowych, muzyki na żywo, filmów i innych treści, wykorzystując wbudowane ustawienia. Wystarczy usiąść wygodnie i delektować się jakością obrazu. Szeroka zgodność z formatami HDR Obsługa wielu formatów HDR — najwyższej klasy telewizory Panasonic są przystosowane do obsługi wszystkich formatów HDR (szeroki zakres dynamiczny) i zapewniają najwyższą jakość obrazu bez względu na źródło sygnału. Jasność i kolor są optymalizowane w poszczególnych scenac... Oficjalny partner Panasonic Sklep.Panasonic.plZłóż skargę | 11 977 zł |
Panasonic Master OLED Ultimate TX-55MZ2000E 55" OLED 4K 120Hz Smart TV DolWidżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp OleOle.plZłóż skargę | 11 977 zł |
Telewizor PANASONIC TX-55MZ2000E 55" OLED 4K 100Hz Dolby Vision Dolby AtmoTelewizor PANASONIC TX55MZ2000E zaprasza do akcji z telewizorem OLED o rozdzielczości 4K. Zaawansowana technologia panelu, ul... więcejepszone głośniki matrycowe dostrojone przez firmę Technics oraz połączenie HDMI 2.1 o niskim opóźnieniu i dużej szybkości reakcji przekształcają każdy film, wydarzenie i grę w doświadczenie o wysokim poziomie realizmu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 11 977 zł |
Panasonic Master OLED Ultimate TX-55MZ2000E 55" OLED 4K 120Hz Smart TV DolAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp RTV Euro AGDZłóż skargę | 13 999 zł |
Panasonic TX-55MZ2000 telewizor OLED Smart TV 4K HDR 55" (DVB-T2/HEVC, pro | 11 977 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-55MZ2000B
Ceny na Panasonic TX-55MZ2000B |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-55MZ2000B 55 " | od 11 977 zł | 5 oferty | ||
Panasonic TX-77MZ2000B 77 " | od 21 999 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 11 995 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI, ≥ 2 sloty CI
od 10 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 163 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 659 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 515 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 325 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 514 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 1 877 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)