Soundbar JBL Bar 300 (6925281996573)
Wideo 21Zdjęcia 7 |
JBL Bar 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Bar 300
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl Bar 300 JBLBAR300PROBLKUK Soundbar Czarny 1035 x 82 x 56 cm JBLBAR300P | 1 259 zł |
JBL Soundbar JBL Bar 300 PRO Czarny | 1 259 zł |
Soundbar JBL Bar 300 Multibeam Czarny | 1 259 zł |
JBL BAR 300 5.0 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos | 1 259 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →