Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass
Wideo 20Zdjęcia 6 |
JBL Bar 2.1 Deep Bass |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Bar 2.1 Deep Bass
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl Deep Bass Mk2 JBLBAR21DBM2BLKEP Soundbar Czarny 300W | 1 395 zł |
Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII Czarny | 1 500 zł |
Soundbar Jbl Bar 2.1 Deep Bass Mk2 | 1 775 zł |
Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass MKII Czarny | 1 500 zł |
JBL BAR 2.1 DEEP BASS M2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 1 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →