Soundbar JBL Bar 2.0 All-in-one MKII
Wideo 2Zdjęcia 11 |
JBL Bar 2.0 All-in-one MKII |
|
Odtwarzanie z nośnika USB możliwe jest tylko w wersji amerykańskiej, w pozostałych wersjach port USB służy wyłącznie do serwisowania urządzenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Bar 2.0 All-in-one MKII
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl 20 All In One Mk2 JBLBAR20AIOM2BLKUK Soundbar Czarny 6925281925313 | 729 zł |
Soundbar JBL Bar 2.0 All in one MK2 Czarny | 729 zł |
JBL Bar 2.0 All In One (MK2) 2.0 Bluetooth | 729 zł |
Soundbar JBL Bar 2.0 All in one MK2 Czarny BAR20AIOM2 | 729 zł |
Soundbar JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 | 729 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →