Soundbar Yamaha SR-X40A
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Yamaha SR-X40A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha SR-X40A
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha True X SR-X40A Soundbar Dolby Atmos ze zintegrowanym subwooferem Po | 2 456 zł |
Yamaha SR-X40A | 2 499 zł |
Soundbar YAMAHA SR-X40A Ciemnoszary | 2 309 zł |
Soundbar YAMAHA SR-X40A Czarny | 2 300 zł |
Yamaha TRUE X BAR 40 A SR-X40A 4.2 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos Jas | 2 309 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →