Soundbar Yamaha SR-X50A
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Yamaha SR-X50A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha SR-X50A
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha SR-X50A + 2 x WS-X1A | 4 499 zł |
Soundbar YAMAHA SR-X50A Ciemnoszary | 3 499 zł |
Yamaha TRUE X BAR 50 A SR-X50A 4.2.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos J | 3 499 zł |
Soundbar YAMAHA SR-X50A Ciemnoszary SR-X50A CARBON GREY | 3 499 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →