Soundbar Yamaha SR-B40A
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Yamaha SR-B40A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha SR-B40A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YAMAHA SR-B40A Dolby Atmos Sound Bar z bezprzewodowym subwooferem czarny S | 2 064 zł |
Yamaha SR-B40A | 2 399 zł |
Yamaha SR-B40A 2.1 Bluetooth Czarny | 1 999 zł |
Yamaha SR-B40A | 1 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →