Telewizor Panasonic TX-43MX700E 43 "
Zdjęcia 5 |
Panasonic TX-43MX700E 43 "
43 "50 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 1200 kl./s, Edge LED
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-43MX700E 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Panasonic TX-43MX700E 43 cale 4K UHD | 2 199 zł |
Panasonic TX-43MX700 telewizor Google TV LED 4K Ultra HD 43" (DVB-T2/HEVC, | 2 199 zł |
Panasonic TX-43MX700 telewizor Google TV LED 4K Ultra HD 43" (DVB-T2/HEVC, | 2 199 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-43MX700E
Ceny na Panasonic TX-43MX700E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-43MX700E 43 " | od 2 199 zł | 3 oferty | ||
Panasonic TX-50MX700E 50 " | od 2 599 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →