Telewizor Panasonic TX-65MZ800E 65 "
Zdjęcia 7 |
Panasonic TX-65MZ800E 65 "
55 "65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-65MZ800E 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor OLED Panasonic TX-65MZ800E 65 cali 4K UHD | 6 499 zł |
Panasonic TX-65MZ800 telewizor OLED 4K Google TV 65" (DVB-T2/HEVC, Chromec | 9 999 zł |
Telewizor PANASONIC TX-65MZ800E 65" OLED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision D | 9 999 zł |
Panasonic TX-65MZ800 telewizor OLED 4K Google TV 65" (DVB-T2/HEVC, Chromec | 9 999 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-65MZ800E
Ceny na Panasonic TX-65MZ800E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-55MZ800E 55 " | od 4 299 zł | 3 oferty | ||
Panasonic TX-65MZ800E 65 " | od 6 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →