Telewizor Panasonic TX-65LX650E 65 " (TX-65LX650E)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Panasonic TX-65LX650E 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-65LX650E 65 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Panasonic TX65 LX650E 65 cali 4K UHD | 3 000 zł |
Panasonic TX-65LX650 telewizor Android TV LED 4K HDR 65" (DVB-T2/HEVC, asy | 3 210 zł |
Telewizor PANASONIC TX-65LX650E 65" LED 4K Android TV Dolby Vision Dolby A | 3 000 zł |
Telewizor PANASONIC TX-65LX650E 65" LED 4K Android TV Dolby Vision Dolby A | 3 000 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Panasonic TX-65LX650E
Ceny na Panasonic TX-65LX650E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-43LX650E 43 " | od 1 599 zł | 10 oferty | ||
Panasonic TX-50LX650E 50 " | od 2 239 zł | 8 oferty | ||
Panasonic TX-55LX650E 55 " | od 2 249 zł | 6 oferty | ||
Panasonic TX-65LX650E 65 " | od 3 000 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →