Telewizor Panasonic TX-65LZ1000E 65 "
Zdjęcia 6 |
Panasonic TX-65LZ1000E 65 "
55 "65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN, bez Smart TV
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-65LZ1000E 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic TV LED - LCD TX-65LZ1000E | 8 999 zł |
Telewizor OLED Panasonic TX-65LZ1000E 65 cali 4K UHD | 5 999 zł |
Panasonic TX-65LZ1000 telewizor OLED Smart TV 4K HDR 65" (DVB-T2/HEVC, pro | 8 999 zł |
Telewizor PANASONIC TX-65LZ1000E 65" OLED 4K 120Hz Dolby Atmos Dolby Visio | 6 999 zł |
Panasonic TX-65LZ1000E Telewizor OLED 4K HDR Smart | 8 999 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-65LZ1000E
Ceny na Panasonic TX-65LZ1000E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-55LZ1000E 55 " | od 4 479 zł | 3 oferty | ||
Panasonic TX-65LZ1000E 65 " | od 5 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →