Telewizor Panasonic TX-24MS480E 24 "
Zdjęcia 7 |
Panasonic TX-24MS480E 24 "
24 "32 "
Wyświetlacz:24 ", 1366x768 px
Obraz:HDR
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-24MS480E 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic 24" Telewizor TX 24MS480E LED 720p | 1 269 zł |
Panasonic TX-24MS480 telewizor Android TV LED HD 24" (DVB-T2/HEVC, Google | 1 267 zł |
Panasonic TX-24MS480E - 60cm | 1 266 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-24MS480E
Ceny na Panasonic TX-24MS480E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-24MS480E 24 " | od 1 266 zł | 4 oferty | ||
Panasonic TX-32MS480E 32 " | od 1 458 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →