Telewizor Panasonic TX-65LX800E 65 "
Zdjęcia 8 |
Panasonic TX-65LX800E 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 1400 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-65LX800E 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic TX-65LX800 telewizor Android TV LED 4K HDR 65" (DVB-T2/HEVC, HDR | 5 799 zł |
TELEWIZOR LCD 65' 4K/TX-65LX800E PANASONIC | 5 799 zł |
Panasonic TX-65LX800 telewizor Android TV LED 4K HDR 65" (DVB-T2/HEVC, HDR | 5 799 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-65LX800E
Ceny na Panasonic TX-65LX800E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-50LX800E 50 " | od 3 062 zł | 3 oferty | ||
Panasonic TX-55LX800E 55 " | od 2 999 zł | 4 oferty | ||
Panasonic TX-65LX800E 65 " | od 5 799 zł | 3 oferty | ||
Panasonic TX-75LX800E 75 " | od 7 949 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →