Telewizor Hisense 65UXKQ 65 "
Zdjęcia 8 |
Hisense 65UXKQ 65 "
65 "85 "
2023 rok4K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienkiAirPlay 2≥ 4 HDMIHDR10+Dolby Visionduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 65UXKQ 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HISENSE Telewizor mini-LED HISENSE 65UXKQ 65'' 4K 144Hz VIDAA U7 Dolby Atm | 8 999 zł |
Telewizor Mini LED Hisense 65UXKQ 65 cali 4K UHD | 7 864 zł |
Telewizor HISENSE 65UXKQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 8 999 zł |
Telewizor HISENSE 65UXKQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 8 999 zł |
Modyfikacje Hisense 65UXKQ
Ceny na Hisense 65UXKQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 65UXKQ 65 " | od 7 864 zł | 5 oferty | ||
Hisense 85UXKQ 85 " | od 19 999 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →