Телевізор Hisense 55U6KQ 55 " (55U6KQTUK)
Фото 9 |
Hisense 55U6KQ 55 "
55 "65 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 55U6KQ 55 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HISENSE Telewizor HISENSE 55U6KQ 55'' 4K Mini LED Smart TV Czarno-szary | 2 999 zł |
Hisense Telewizor MINI-LED QLED 55 cali 55U6KQ TVHIS55LU6KQ000 | 2 999 zł |
HISENSE 55U6KQ MiniLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 2 999 zł |
Telewizor HISENSE 55U6KQ 55" MINILED 4K Dolby Vision Dolby Atmos | 2 999 zł |
Hisense Telewizor MINI-LED QLED 55 cali 55U6KQ 129446 | 2 999 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Hisense 55U6KQ
Ціни на Hisense 55U6KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U6KQ 55 " | від 2 899 zł | 12 пропозицій | ||
Hisense 65U6KQ 65 " | від 3 199 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →