Телевізор Hisense 65U8KQ 65 " (65U8KQTUK)
Фото 15 |
Hisense 65U8KQ 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 65U8KQ 65 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hisense TV 65U8KQ - 65-calowy telewizor Mini-LED Smart TV Telewizor Quantu | 7 255 zł |
HISENSE Telewizor Mini-LED HISENSE 65U8KQ 65'' 4K 144Hz VIDAA U7 Quantum D | 6 999 zł |
Telewizor Mini LED Hisense 65U8KQ 65 cali 4K UHD | 6 999 zł |
Telewizor HISENSE 65U8KQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 6 999 zł |
Hisense 65U8KQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision - darm | 6 999 zł |
Модификації Hisense 65U8KQ
Ціни на Hisense 65U8KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U8KQ 55 " | від 4 594 zł | 6 пропозицій | ||
Hisense 65U8KQ 65 " | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Hisense 75U8KQ 75 " | від 7 834 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →