Telewizor Hisense 65U8KQ 65 " (65U8KQTUK)
Zdjęcia 15 |
Hisense 65U8KQ 65 "
2023 rok4K120 Hzsterowanie głosowesubwooferAirPlay 2≥ 4 HDMIQLEDHDR10+Dolby Visionduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 65U8KQ 65 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hisense TV 65U8KQ - 65-calowy telewizor Mini-LED Smart TV Telewizor Quantu | 7 255 zł |
HISENSE Telewizor Mini-LED HISENSE 65U8KQ 65'' 4K 144Hz VIDAA U7 Quantum D | 6 999 zł |
Telewizor Mini LED Hisense 65U8KQ 65 cali 4K UHD | 6 999 zł |
Telewizor HISENSE 65U8KQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 6 999 zł |
Hisense 65U8KQ 65" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision - darm | 6 999 zł |
Modyfikacje Hisense 65U8KQ
Ceny na Hisense 65U8KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U8KQ 55 " | od 4 594 zł | 6 oferty | ||
Hisense 65U8KQ 65 " | od 6 999 zł | 7 oferty | ||
Hisense 75U8KQ 75 " | od 7 834 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →