Телевізор Hisense 43A6K 43 "
Фото 9 |
Hisense 43A6K 43 "
Екран:43 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, FALD
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 43A6K 43 "
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hisense 43A6K UHD 4K VIDAA Smart TV 43-calowy telewizor Dolby Vision tryb | 1 591 zł |
HISENSE Telewizor LED HISENSE 43A6K 43'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Direct Full Ar | 1 399 zł |
Hisense Telewizor LED 43 cale 43A6K TVHIS43LA6K0000 | 1 399 zł |
Telewizor LED Hisense 43A6K 43 cale 4K UHD | 1 299 zł |
Telewizor Hisense 43A6K 43" DLED 4K UHD Smart TV | 1 599 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Hisense 43A6K
Ціни на Hisense 43A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | від 1 299 zł | 16 пропозицій | ||
Hisense 50A6K 50 " | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Hisense 55A6K 55 " | від 1 600 zł | 13 пропозицій | ||
Hisense 58A6K 58 " | від 1 720 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 65A6K 65 " | від 2 299 zł | 12 пропозицій | ||
Hisense 70A6K 70 " | від 2 799 zł | 3 пропозиції | ||
Hisense 75A6K 75 " | від 3 339 zł | 15 пропозицій | ||
Hisense 85A6K 85 " | від 5 999 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →