Telewizor Hisense 43A6K 43 "
Zdjęcia 9 |
Hisense 43A6K 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, FALD
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Hisense 43A6K 43 "
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hisense 43A6K UHD 4K VIDAA Smart TV 43-calowy telewizor Dolby Vision tryb | 1 591 zł |
HISENSE Telewizor LED HISENSE 43A6K 43'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Direct Full Ar | 1 399 zł |
Hisense Telewizor LED 43 cale 43A6K TVHIS43LA6K0000 | 1 399 zł |
Telewizor LED Hisense 43A6K 43 cale 4K UHD | 1 299 zł |
Telewizor Hisense 43A6K 43" DLED 4K UHD Smart TV | 1 599 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Hisense 43A6K
Ceny na Hisense 43A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | od 1 299 zł | 16 oferty | ||
Hisense 50A6K 50 " | od 1 499 zł | 13 oferty | ||
Hisense 55A6K 55 " | od 1 600 zł | 13 oferty | ||
Hisense 58A6K 58 " | od 1 720 zł | 5 oferty | ||
Hisense 65A6K 65 " | od 2 299 zł | 12 oferty | ||
Hisense 70A6K 70 " | od 3 300 zł | 3 oferty | ||
Hisense 75A6K 75 " | od 3 339 zł | 15 oferty | ||
Hisense 85A6K 85 " | od 5 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →