Телевізор Hisense 50A6K 50 "
Фото 9 |
Hisense 50A6K 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, FALD
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 50A6K 50 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HISENSE Telewizor LED HISENSE 50A6K 50'' 4K 60Hz VIDAA U6.0 Direct Full Ar | 1 699 zł |
Hisense Telewizor LED 50 cali 50A6K TVHIS50LA6K0000 | 1 639 zł |
Telewizor LED Hisense 50A6K 50 cali 4K UHD | 1 499 zł |
Telewizor Hisense 50A6K 50" DLED 4K UHD Smart TV | 1 799 zł |
Hisense 50A6K TV-LCD-HSNS-0014 | 1 639 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Hisense 50A6K
Ціни на Hisense 50A6K |
---|---|---|---|---|
Hisense 43A6K 43 " | від 1 299 zł | 16 пропозицій | ||
Hisense 50A6K 50 " | від 1 499 zł | 13 пропозицій | ||
Hisense 55A6K 55 " | від 1 600 zł | 13 пропозицій | ||
Hisense 58A6K 58 " | від 1 720 zł | 5 пропозицій | ||
Hisense 65A6K 65 " | від 2 299 zł | 12 пропозицій | ||
Hisense 70A6K 70 " | від 3 300 zł | 3 пропозиції | ||
Hisense 75A6K 75 " | від 3 339 zł | 15 пропозицій | ||
Hisense 85A6K 85 " | від 5 999 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →