Телевізор Hisense 55U8KQ 55 " (55U8KQTUK)
Фото 9 |
Купити Hisense 55U8KQ 55 "
Усі ціни 6 →HISENSE 55U8K ULED Mini LED Quantum Dot 55 cali UHD 4K Smart TV 55U8KQ | 4 594 zł |
HISENSE Telewizor Mini-LED HISENSE 55U8KQ 55'' 4K 144Hz VIDAA U7 Quantum D | 4 999 zł |
Telewizor HISENSE 55U8KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 4 999 zł |
Hisense 55U8KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision - darm | 4 999 zł |
Hisense 55U8KQ - флагманський телевізор з крихітними світлодіодами системи підсвічування Mini LED, що дозволяє сформувати 672 зони повномасивного локального затемнення на екрані 55-дюймової розмірності по діагоналі.
Повний пакет HDR
Чим більше в екрані телевізора локальних зон затемнення, тим контрастнішу картинку він здатний видати. Плюс до цього модель підтримує всі найпоширеніші специфікації технології розширеного динамічного діапазону зображення: HDR10, HDR10+, HLG та Dolby Vision. Ці формати зустрічаються вже не лише у фільмах, а й у багатьох консольних іграх.
Все наше життя - гра
Ігрове призначення моделі розкриває два порти HDMI 2.1, що підтримують eARC та трансляцію сигналу 4К при 120 Гц разом з опціями VRR та ALLM. Технологія VRR забезпечує змінну частоту оновлення екрана, а ALLM відповідає за низьку затримку (близько 6 мс). В ігровому режимі з панелі телевізора можна досягти кадрової частоти до 144 Гц.
Потужна аудіосистема
У підекранній області корпусу ТБ є тканинна оббивка, за якою ховається потужна аудіосистема: два динаміки по 15 Вт, парочка 5-ватних спікерів та 20-ватний сабвуфер. Hisense 55U8KQ підтримує формати Dolby Atmos та DTS Virtual-X, створюючи додатковий віртуальний звуковий простір. Що стосується смарт-функцій, модель працює на фірмовій системі Vidaa із встановленими онлайн-кінотеатрами та магазином програм App Gallery. Хоча різноманітність доступних сервісів Vidaa обмежена, вона забезпечує все необхідне для комфортного перегляду різноманітного контенту.
Модификації Hisense 55U8KQ
Ціни на Hisense 55U8KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U8KQ 55 " | від 4 594 zł | 6 пропозицій | ||
Hisense 65U8KQ 65 " | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Hisense 75U8KQ 75 " | від 7 834 zł | 6 пропозицій |