Telewizor Hisense 55U8KQ 55 " (55U8KQTUK)
Zdjęcia 9 |
Kup Hisense 55U8KQ 55 "
Wszystkie ceny 6 →HISENSE 55U8K ULED Mini LED Quantum Dot 55 cali UHD 4K Smart TV 55U8KQ | 4 594 zł |
HISENSE Telewizor Mini-LED HISENSE 55U8KQ 55'' 4K 144Hz VIDAA U7 Quantum D | 4 999 zł |
Telewizor HISENSE 55U8KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vis | 4 999 zł |
Hisense 55U8KQ 55" MINILED 4K 144 Hz VIDAA Dolby Atmos Dolby Vision - darm | 4 999 zł |
Hisense 55U8KQ to flagowy telewizor z malutkimi diodami LED z systemem podświetlenia Mini LED, który pozwala na utworzenie 672 stref pełnomasowego lokalnego przyciemnienia na ekranie o przekątnej 55 cali.
Pełny pakiet HDR
Im więcej lokalnych stref przyciemnienia znajduje się na ekranie telewizora, tym bardziej kontrastowy może on uzyskać obraz. Ponadto model obsługuje wszystkie najpopularniejsze specyfikacje technologii rozszerzonego zakresu dynamiki: HDR10, HDR10+, HLG i Dolby Vision. Formaty te można spotkać już nie tylko w filmach, ale także w wielu grach konsolowych.
Całe nasze życie jest grą
Gamingowe przeznaczenie modelu ujawniają dwa porty HDMI 2.1, obsługujące eARC i emitujące sygnał 4K przy 120 Hz wraz z opcjami VRR i ALLM. Technologia VRR zapewnia zmienną częstotliwość odświeżania ekranu, a ALLM odpowiada za niskie opóźnienia (około 6 ms). W trybie gry z panelu telewizora można uzyskać częstotliwość odświeżania do 144 Hz.
Potężny system audio
W obszarze podekranowym korpusu telewizora znajduje się materiałowa tapicerka, za którą ukryty jest potężny system audio: dwa 15-watowe głośniki, kilka 5-watowych głośników i 20-watowy subwoofer. Hisense 55U8KQ obsługuje Dolby Atmos i DTS Virtual-X, tworząc dodatkową wirtualną przestrzeń dźwiękową. Jeśli chodzi o inteligentne funkcje, model działa na autorskim systemie Vidaa z preinstalowanymi kinami internetowymi i sklepem z aplikacjami App Gallery. Chociaż różnorodność usług dostępnych na Vidaa jest ograniczona, zapewnia ona wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego przeglądania różnorodnych treści.
Modyfikacje Hisense 55U8KQ
Ceny na Hisense 55U8KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U8KQ 55 " | od 4 594 zł | 6 oferty | ||
Hisense 65U8KQ 65 " | od 6 999 zł | 7 oferty | ||
Hisense 75U8KQ 75 " | od 7 834 zł | 6 oferty |