Телевізор Hisense 65U6KQ 65 "
Фото 9 |
Hisense 65U6KQ 65 "
55 "65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Hisense 65U6KQ 65 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HISENSE Telewizor HISENSE 65U6KQ 65'' 4K Mini LED Smart TV Czarno-szary | 3 999 zł |
Hisense Telewizor MINI-LED QLED 65 cali 65U6KQ TVHIS65LU6KQ000 | 3 999 zł |
Telewizor Mini LED Hisense 65U6KQ 65 cali 4K UHD | 3 233 zł |
HISENSE 65U6KQ MiniLED 4K Dolby Vision Dolby Atmos VIDAA | 3 999 zł |
Telewizor HISENSE 65U6KQ 65" MINILED 4K Dolby Vision Dolby Atmos | 4 000 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Hisense 65U6KQ
Ціни на Hisense 65U6KQ |
---|---|---|---|---|
Hisense 55U6KQ 55 " | від 2 899 zł | 12 пропозицій | ||
Hisense 65U6KQ 65 " | від 3 199 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →